Garanti Şartları

Numatic International Ltd, ürünlerinin kalitesi ve dayanıklılığı konusunda haklı bir üne sahiptir. Bir şirket olarak, yüksek kaliteli ürün ve hizmet için itibarımızı korumayı hedefledik.

Müşteri Hizmetleri Merkezi ile irtibata geçiniz :
Telefon: +90 292 0266
Faks:  +90 292 0267

Numatic International Ltd Garanti Politikası

Numatic International Limited; alıcıya, ürünlerinin aşağıda gösterilen süre boyunca hem malzeme hem de işçilik hatalarından arınmış olduğunu garanti eder: -

  • Elektrikli Süpürgeler 2 Yıl
  • Cila Makinaları 2 Yıl
  • Yer Yıkama Makineleri 1 Yıl
  • Paspas Arabaları, Temizlik Arabaları, Kat Arabaları Ürünleri 1 Yıl
  • Aksesuarlar ve Yedek Parçalar 6 Ay

Not: Bu garanti, karbon fırçalar, zemin fırçaları, paspaslar vb. Gibi sarf malzemelerini içermez. Bu, makinenin normal çalışma ömrü boyunca zaman zaman değiştirilebilir olarak kabul edilir.
Toz torbalarının kullanılması hem makine performansına hem de kullanım ömrüne zarar verebilir ve garantiyi geçersiz kılabilir.

  • Garanti süresi satın alma tarihi ile başlar.

b. Tüm garanti talepleri, ekipmanın satın alındığı satıcı aracılığıyla işlenmelidir. Satıcı, garanti talepleri prosedürü boyunca alıcıyla iş birliği yapacak ve orijinal Numatic parçaları kullanarak gerekli onarımları ayarlayacaktır.

c. Satıcı yükümlülüklerini yerine getirmek için müsait değilse lütfen talep ve satın alma kanıtı ile ilgili tüm ayrıntıları Numatic International Limited’e iletin.

d. Herhangi bir garanti talebi, yalnızca hatalı olduğu kanıtlanmış ve değiştirilmesi sağlanacak olan cihazın tamamına karşı bir talep oluşturacak şekilde genişletilemeyen belirli parça ile ilgili olabilir.

e. Numatic International, Numatic International Limited'in Genel Satış Koşullarına uygun olarak, hatalı ürünlerin iade edilmesinden sonra doğrulanan iddiaya tabi olarak satıcıya gerekli tüm garanti parçalarını tedarik edecektir.

f. Adil aşınma ve yıpranma, yanlış kullanım veya herhangi bir şekilde kötüye kullanım sonucu ortaya çıkan talepler kabul edilmeyecektir.

g. Numatic International Limited'in iddianın geçerliliğine dair uygun kanıt sağlanmadıkça değiştirme yapılmayacaktır.

h. Numatıc Internatıonal Lımıted, geçersiz bir talep sonucunda yapılan gereksiz işler için ücret talep etme hakkını saklı tutar.

i. Numatic tarafından yazılı bir şekilde onaylanmadıkça bu garantideki hiçbir değişiklik Numatic International Limited'in herhangi bir üyesi veya bayileri tarafından gerçekleştirilemez.