Kullanım Şartları ve Koşulları

Web Sitesine Erişim ve kullanım Hüküm ve Koşulları

Bu web sitesine erişim www.numatic.co.uk.temp.link ("Web Sitesi") aşağıdaki hüküm ve koşullara tabidir ve bunlara uygundur. Bu Web Sitesini kullanmadan önce lütfen bu hüküm ve koşulları dikkatlice okuyunuz. Bu hüküm ve koşullar Numatic International Limited ("biz/biz/bizim") ile bu Web Sitesinin kullanıcısı ("siz") arasındadır.

Bu vesileyle ve sonraki her vesileyle Web Sitesine eriştiğinizde, kullanımı ve sağladığı imkanlar, hizmetler ve bilgiler için geçerli olan tüm hüküm ve koşulları kabul etmiş sayılırsınız. Bu hüküm ve koşulları herhangi bir zamanda değiştirme hakkımızı saklı tutarız ve değişikliklerin yapılıp yapılmadığını kontrol etmek sizin yükümlülüğünüzdür. Değişiklikler online bir şekilde yayınlandıktan sonra Web Sitesini kullanımınız yeni hüküm ve koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

1 Web sitesinin içeriği Bu Web Sitesi ve üzerinde yer alan her türlü içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır.

2 Fikri mülkiyet Web Sitesindeki tüm ticari markaların, adların ve logoların bize ait tescilli markalar olduğunu kabul etmektesiniz. Üçüncü tarafları tanımlayan işaretler olduğu ölçüde, bunlar bu üçüncü taraflara aittir veya lisanslıdır ve bu hüküm ve koşullardaki hiçbir şey size herhangi bir ticari marka, isim veya logo altında herhangi bir lisans veya hak vermez.

Bu Web Sitesinin içeriğindeki ve üzerinde görüntülenen fotoğraf, diyagram veya ürünlerimizin diğer illüstrasyonlarındaki telif hakları da dahil olmak üzere tüm haklar bize aittir veya tarafımızca kontrol edilir. Bizden önceden yazılı izin almadan aşağıdakileri yapamazsınız.

  • Bu Web Sitesinin içeriğinin herhangi birini kopyalamak, çoğaltmak, değiştirmek, yeniden yayınlamak, uyarlamak, değiştirmek veya herhangi bir şekilde ticari olarak kullanmak;
  • Bu Web Sitesinin içeriğinin herhangi birini yeniden dağıtmak veya
  • Bu hüküm ve koşullara uygun olarak yapılan içeriğin kopyalarından telif hakkı veya ticari marka bildirimlerini kaldırın.

3 Gizlilik Kabul ve Şartlar ve gizlilik bildirimi kabul etmiş sayılırsınız.

4 Bizim kontrolümüz dışındaki web sitelerine bağlantılar Bu Web Sitesi, kontrolümüz dışındaki diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu üçüncü taraf web sitelerinden veya içeriklerinden sorumlu değiliz. Size kolaylık sağlamak için bağlantıyı sağlıyoruz ve üçüncü tarafın web sitesini, ürünlerini veya hizmetlerini hiçbir şekilde onaylamıyoruz.

5 Sorumluluk Size güvenilir bir hizmet sunabilmek için kendi takdirimize bağlı olarak gerekli gördüğümüz tüm adımları atıyoruz. Bununla birlikte, yasaların izin verdiği en geniş ölçüde, Web Sitesindeki hizmetlerin güvenliği veya kullanılabilirliği veya web sitemizin neden olduğu herhangi bir aksaklık için herhangi bir sorumluluğu hariç tutuyoruz.
Web Sitesini "olduğu gibi" olarak sağlıyoruz ve Web Sitesi veya içeriği hakkında hiçbir garanti veya beyanda bulunmuyoruz. Web Sitesinde yayınlanan içeriğin doğruluğu, eksiksizliği veya herhangi bir amaca uygunluğu konusunda hiçbir beyanda bulunmaz veya garanti vermeyiz. Bu tür yanlışlıklar veya hatalar için ne şekilde olursa olsun herhangi bir sorumluluk, yasaların izin verdiği en geniş ölçüde açıkça hariç tutulur.

6 Tazminat Bu kullanım koşulları çerçevesinde bize, çalışanlarımıza ya da satcılarımıza yönelik ortaya çıkabilecek herhangi bir masraf, kayıp, yükümlülük, zarar, maliyeti karşılamayı kabul edersiniz. 

7 Fesih Size önceden haber vermeksizin Web Sitesinin hükmünü feshedebilir veya erişiminizi kısıtlayabiliriz.

8 Bildirimler İşbu hüküm ve koşullarda aksi açıkça belirtilmediği sürece, sizden tarafımıza yapılacak tüm bildirimler yazılı olarak Numatic International Limited, Millfield Road, Chard, Somerset TA20 2GB adresindeki iletişim adresimize gönderilmeli ve tarafımızdan tarafınıza yapılacak tüm bildirimler zaman zaman Web Sitesinde görüntülenecektir.

9 Geçersizlik Bu hüküm ve koşulların herhangi bir bölümünün uygulanamaz olması durumunda (size karşı sorumluluğumuzu hariç tuttuğumuz herhangi bir hüküm dahil), bu koşulların başka bir bölümünün uygulanabilirliği etkilenmeyecektir.

10 Üçüncü taraf hakları Bu hüküm ve koşullara taraf olmayan bir kişinin 1999 İngiltere Sözleşmeleri (Üçüncü Tarafların Hakları) Yasası uyarınca bu sözleşmenin herhangi bir şartını uygulama hakkı yoktur, ancak bu, bu Yasa dışında var olan veya mevcut olan üçüncü bir tarafın herhangi bir hakkını veya çözümünü etkilemez.

11 Sizin tarafınızdan bilgi sunulması Bu Web Sitesine ilettiğiniz veya gönderdiğiniz her türlü materyal, bilgi veya diğer iletişim gizli olmayan ve mülkiyet dışı olarak kabul edilecektir ("Gönderim(ler)"). Bilgileri gizli olarak görmemizi istediğinizi yazılı olarak özellikle onaylamadığınız sürece Gönderimlerle ilgili hiçbir yükümlülüğümüz olmayacaktır. Kopyalamak, ifşa etmek, dağıtmak, birleştirmek ve aksi takdirde Gönderimler her türlü ticari ya da ticari olmayan amaçlar için somutlaşan Sunumları ve tüm veri, görüntü, ses, metin ve diğer şeyler kullanmak ücretsiz olacak. Bu Web Sitesine yasa dışı, tehdit edici, iftira niteliğinde, küçük düşürücü, müstehcen, pornografik veya herhangi bir yasayı ihlal edecek başka herhangi bir materyal göndermeniz veya iletmeniz açıkça yasaktır.

12 Uygunluk ve çocuklar hakkında özel bir not Çocuklar hizmetlerimizi kullanmaya uygun değildir ve reşit olmayanlardan (18 yaşın altındaki) bize herhangi bir bilgi göndermemelerini rica ederiz. Reşit değilseniz, bu hizmeti yalnızca ebeveynleriniz veya velilerinizle birlikte kullanabilirsiniz.
Web sitesi yalnızca yürürlükteki yasalar uyarınca yasal olarak bağlayıcı sözleşmeler oluşturabilen gerçek ve tüzel kişiler tarafından kullanılabilir. Uygun değilseniz, lütfen bu web sitesinden hemen çıkın ve bu web sitesini kullanmayın.

13 Yürürlükteki kanun Bu hüküm ve koşullar, İngiliz yasalarına tabidir ve İngiliz yasalarına uygun olarak yorumlanacaktır ve aramızdaki anlaşmazlıkları çözmek için İngiliz mahkemeleri münhasır yargı yetkisine sahip olacaktır.